WhatsApp ile iletişime geçin...
WhatsApp ile iletişime geçin...

Kurumsal - Yunus

1993 yılında aydınlatma gereçlerinin imalatı ile faaliyete başlayan, nitelikli ve uzman ekibi ile aydınlatma sektörüne birçok yeniliği, öncü hizmeti ve teknolojiyi sunan YUNUS AYDINLATMA; Türk aydınlatma sektörünün öncü markalarından biridir.

Doğru Aydınlatma  motivasyonu ile kurumsal yolculuk,  istikrar, gelişim ve güvenle sürüyor. Klasik, modern ışık kaynaklarını verimli birer aydınlatma aygıtına dönüştürme çabamız; 21. yüzyılda LED ışık kaynaklarının eklenmesiyle çok daha uzun ömürlü, verimli ve otomasyona yönelik kabiliyetlerinin klasik formlar dışında şekillendirilmesi işlevine dönüştü. Yunus Aydınlatma tam bu süreç ve evrim içerisinde kendisini doğru konumlandırarak, kurumsal ve bireysel paydafllarının desteği ile gelişimini, büyümesini ve globalleşmesini sürdürmektedir.

Ofisler, marketler, endüstriyel alanlar, hastaneler, alışveriş merkezleri, mağazalar, nitelikli yaşam projeleri ve ticari alanlarınız için dahili ve harici aydınlatma ürünü sistem ve otomasyon ihtiyaçlarınızı proje konseptinizle uyumlu ve enerji verimli hale getirebilmek için durmadan çalışıyoruz.

27 yılı aşkın süredir her türlü aydınlatma ve proje gereksinimlerinde güvenle Yunus Aydınlatma’yı tercih eden bireysel ve kurumsal müşterilerimiz, kendisini titizlik ve özenle ayrıştıran Yunus Ayd›nlatma’nın kendileri için yarattığı katma değer ve farklılıklardan faydalanmakta ve güvenle tercih etmektedir.

Yunus Aydınlatma Tecrübedir, Kalitedir, Çevrecidir, Güvenilirdir, Araştırmacıdır, Tasarımcıdır, Teknolojidir, Rekabetçidir, Projecidir, Garantidir, Globaldir.

Bugün gururla ifade ettiğimiz bu özelliklerimize ve bulunduğumuz noktaya tek şekilde ulaşabilirdik; bize güvenen ve bizi tercih eden paydaş ve müşterilerimizin destekleri sayesinde. Dolayısıyla 27 yılı aşan yolculuğumuzda bize güvenen, destek veren ve tercih eden tüm paydaş ve müşterilerimize samimiyetle teşekkür etmek istiyoruz.

Çıkardığımız ürün kataloğumuzla da hizmet vermeye devam ediyoruz.